KONST / Litografier / Färglitografi 11919076
*
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 19:26:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/6 19:00:34
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Läs mer om Philippe Henri Noyer
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/6 19:00:34 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Philippe Henri Noyer
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.Läs mer om Philippe Henri Noyer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad philippe henri noyer
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28